SOURCER FRANCE, CHIȘINĂU (LIMBA FRANCEZA B2-C1)
Clientul nostru, o companie de destocaj, cu o activitate de peste 14 ani pe piața europeană, este în cautarea unui Sourcer France - specialist in recrutarea resurselor umane.

Responsabilități principale:
- Identificarea candidaților din bazele de date puse la dispozitie;
- Realizarea primului interviu telefonic cu candidații selectați în vederea validării informatiilor prezentate din CV;
- Stabilirea interviurilor pentru consultanții din Franța și stabilirea/transmiterii agendei de lucru;
- Informarea și documentarea permanentă privind noile metode de recrutar.

Competentele necesare:
- Studii superioare;
- Cunostinte de limba franceză la un nivel B2 spre C1;
- Experiența în recrutare și selectia resurselor umane este considerată un avantaj;
- Abilităti de comunicare, analiză și prelucrarea informatiilor;
- Cunostinte în utilizarea programelor din Pachetul Office, a site-urilor specializate de recrutare;
- Disponibilitatea de a pleca în perioade de formare în străinătate;
- Spirit de echipă,seriozitate și receptivitate.

Compania oferă:
- Salariul: 9 000 -10 000 MDL net;
- Angajare complet transparentă și oficială (concediu plătit, concediu medical);
- Formarea carierei în cadrul unei echipe de profesioniști;
- Tichete de masă;
- Zile de home office.

Dacă sunteți interesați de acest loc vacant vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa de e-mail: Dopomoga.Staffing@gmail.com, indicând denumirea poziției vacante.

Informații suplimentare prin telefon: +373 787 08 500

MORE VACANCIES
Made on
Tilda