CONTABIL-ȘEF ADJUNCT, CHIȘINAU (Companie de transport și logistică)
Clientul nostru, una dintre cele mai mari Companii de logistică internaționala din Republica Moldova, este în căutarea unui specialist pentru postul vacant – Contabil-Șef Adjunct, Chişinău

Așteptări faţă de candidat:
- Studii superioare în domeniul contabilității;
- Experiență în funcția respectivă minim 3 ani;
- Cunoștințe în domeniul legislației fiscale, contabile și în conducerea și organizarea activității financiar-contabile;
- Cunoașterea soft-urilor specializate pe evidența contabilă (Universal Accounting) și abilități de operare PC (Word, Excel, PowerPoint, Internet);
- Cunoaşterea obligatorie a limbilor Română şi Rusă;
- Seriozitate, responsabilitate, punctualitate, onestitate, receptivitate, lucru în echipă.
Responsabilităţi:
- Organizarea, gestionarea, monitorizarea, controlul și asumarea responsabilității cu privire la desfășurarea în mod eficient și în termen a evidenței contabile, a politicii contabile și asigurarea respectării reglementărilor legislative în vigoare;
- Întocmirea și prezentarea dărilor de seamă fiscale, statistice conform legislației în vigoare;
- Coordonarea cheltuielilor conform bugetului planificat;
- Mobilizarea și direcționarea capacităților echipei contabile pentru atingerea scopurilor definite.

Condiţii de muncă:
- Desfăşurarea activităţii într-o instituţie de excelenţă;
- Posibilitatea de valorificare a aptitudinilor personale într-un mediu stabil;
- Pachet salarial, stabilit individual pentru candidat, pe baza competenţelor şi performanţelor proprii (de la 8-10 mii lei +);
- Program de lucru Luni-Vineri, 8:30-17:30;
- Tot pachetul social, remunerarea fară întîrzieri;
- Posibilitatea de a construi o carieră de succes într-o companie loială, plină de energie pozitivă și colectiv prietenos.

Pentru persoanele interesate Vă rugăm să expediaţi CV-urile Dumneavoastră la adresa electronică a companiei DOPOMOGA GROUP REPRESENTATIVE – Dopomoga.Staffing@gmail.com , cu specificarea postului vacant: "Contabil-șef Adjunct, or.Chisinau".
Pentru informații suplimentare, puteți apela (+373) 788-08-500
Va multumim pentru interesul acordat!
БОЛЬШЕ ВАКАНСИЙ
Made on
Tilda