QUALITY OPERATIONAL MANAGER, BĂLȚI

Clientul nostru, companie Germană de producție, care operează pe piața globală de peste 30 de ani, specializată în fabricarea produselor electronice.

RESPONSABILITĂȚI:
- Asigurarea controlului de calitate în procesul de producție;
- Coordonarea activităților de calitate;
- Analiza reclamațiilor clienților și a furnizorilor, conform raportului 8D;
- Dezvoltarea și execuția metodelor de îmbunătățire a proceselor de calitate;
- Efectuarea trainingurilor interne de calitate;
- Monitorizarea proiectele, identificarea riscurilor și a problemelor de calitate, precum și întocmirea documentelor;
- Implicarea în auditul intern și extern;
- Emiterea indicatorilor de performanță;
- Elaborarea rapoartelor zilnice/săptămânale/lunare.

CERINȚE:
- Studii superioare finalizate;
- Cunostințe în utilizarea pachetului MS Office;
- Cunoștințe, privind domeniul de calitate;
- Cunoșterea limbii Engleze la nivel avansat;
- Gândire analitică, orientată spre proces;
- Spirit de lucru în echipă;
- Disponibilitatea pentru deplasări în interes de serviciu;
- Experiența pe un post similar - constituie un avantaj.

COMPANIA OFERĂ:

- Posibilitatea de dezvoltare în cadrul unei echipe de profesioniști;
- Condiții de lucru la standarde internaționale;
- Salariu motivant și competitiv;
- Pachet social deplin;
- Transport asigurat în Municipiul Bălți.

Dacă sunteți interesați de această poziție vacantă, Vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa de e-mail: Dopomoga.Staffing@gmail.com, indicând denumirea poziției vacante.

Informații suplimentare prin telefon: +373 788 08 500

If you have a resume ready
send it to us for review
We will be happy to consider your candidacy and provide all the details about the vacancy.
*** Request a call back ***
Our Consultant will contact you and tell you all the details of the vacancy
By clicking on the button you agree to our terms of data transfer
Сontact us
Send your CV by e-mail or fill out the form to receive a call
See all the latest and attractive vacancies
We successfully bring people and companies together. Take a step towards new opportunities by choosing an attractive vacancy on our website
Made on
Tilda